FAQS

Takipçi satın alma işlemi yasal mı?

Takipçi satın alım işlemi elbette yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir. Yayınlanan belli başlı reklamlarla, profilinize takipçi kazandırılır.

 

 

Takipçiler gerçek mi?

Takipçiler elbette gerçektir. Tüm hizmetlerimizde kullanılan takipçiler aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bunun dışında sitemizde bulunan paketlerde tabikide bot veya yabancı hesaplarda barınmaktadır. Paket açıklamalarında bunlar detaylı olarak yazmaktadır.

 

 

Ne kadar takipçi satın almalıyım?

Takipçi almaya karar verdiyseniz şimdi de alacağınız miktarı düşünmeye başlamalısınız. Çünkü sayı her zaman önemlidir. Ama bu zor bir şeydir. Kendi kitlenize göre buna karar vermelisiniz; çünkü kitlenizin büyüklüğüne göre abartı olmamak şartı ile ne kadar fazla takipçi alırsanız size yararı o kadar çok olacaktır. Kısacası her zaman denildiği gibi ne kadar çok reklam verirseniz o kadar geri dönüşü olur. Psikolojik olarak kanıtlanmış, 10.000 sınırı denen bir terim mevcuttur. Yani 10.000’in üzerinde takipçiye sahip profiller, insanların gözünde güvenilir gözükmektedir.

 

 

Takipçilerim ne zaman ulaşır?

Takipcisattinal ekibi olarak, tatil günleri dahil olmak üzere, 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda, siparişinizin ardından 45-60 dakika içinde işleminiz tamamlanır. Sistemimiz %100 otomasyonla çalışmaktadır. Yaptığınız ödeme, sipariş gönderimi ve sipariş tamamlanması otomatik işlemektedir. Dilediğiniz saatte sipariş verebilirsiniz.

 

 

Mobil ödeme mevcut mu?

Ne yazık ki henüz sistemlerimizde mobil ödeme mevcut değildir. Lakin, Kredi/Banka kartı, Havale/EFT veya Papara yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Güvenlik nedeniyle kapalı olan mobil ödeme ilerleyen zamanda açılacaktır. Başkalarının numaraları üstüne dolandırıcılık olduğu için kapalı tutuyoruz.

 

 

E-Fatura ne zaman bana ulaşır?

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir. Sizlere ulaşması 24-48 saat sürebilir. Ulaşmayan faturalarınız için mail@takipcisattinal .com adresine mail atabilirsiniz. Faturanızın gecikmesi durumunda WhatsApp veya Canlı Destektende iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hesabımızın gizliliğini açmak zorunda mıyım?

Sitemizden vereceğiniz bütün siparişlerde hesapların gizli olmaması gerekmektedir. YouTube içinde abone satın aldığınızda, abone görünürlüğünün aktif olması gerekmektedir. Gizli olan hesaplara gönderim maalesef yapılamamaktadır. Sipariş vermeden önce hesabınızın gizliliğini kaldırıp sipariş vermeniz gerekmektedir.

 

 

Şifremi vermem gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır. Takipcisattinal , asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez. Sipariş oluştururken sadece kullanıcı adı/gönderi linki tarzında bilgileri doldurmanız yeterlidir. Sizden şifre isteyen firmalara asla güvenmeyin!

 

 

Neden Takipcisattinal 'i seçmeliyim?

Takipcisattinal , alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

 

 

Neden takipçi satın almalıyım?

Takipçi satışı genel olarak profil itibarının ve satışların artırılması konusunda benzersiz bir seçenektir. Bireysel veya kurumsal hesaplarınız için taze ve güçlü bir imaj oluşturmak, kurumsal hesaplarınızdan da marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırmak için takipçi satın alabilirsiniz.

 

 

Takipçim azalıyor ne yapmalıyım?

Takipcisattinal ekibi olarak, satış öncesi desteğimiz kadar satış sonrası desteğimizi de önemseriz. Bu bağlamda, iletişim kısmından satış sonrası destek talebi oluşturmanız durumunda, ilave destek sağlanacaktır. Sitemizde bulunan çoğu paket garantili ve telafilidir. Bu yüzden bütçeniz düşük olsa bile garantili hizmet almanızı öneririz.

 

 

Kurumsal hesaplarım için takipçi almalı mıyım?

5 Yıllık tecrübemiz ile söyleyebiliriz ki, takipçi satın alım işlemleri kurumsal firmalara her daim faydalı olmuştur. Özellikle marka imajının oluşturulması veya büyütülmesi, satışların artırılması gibi konularda faydalı bir işlemdir. Bütçenize uygun ufak çaplarda takipçi, beğeni ve diğer hizmetleri almanız sizin yararınızadır.

 

 

Hesabıma bir şey olur mu?

Kesinlikle olmaz.Takipcisattinal dünyada çok nadir olan spam koruma sistemini aktif etmiştir. Spam korumasının çalışma mantığı ise, hesabınız önce analiz eder. Her hangi bir problem yoksa gönderimi başaltır; lakin problem görürse yavaş yavaş gönderim sağlar. Gönderimlerin hepsi organik olduğu için kesinlikle bir zarar görmez.

 

 

Telafiler ne zaman yapılmaktadır?

Sistemimiz tarafından gönderilen çoğu hizmette düşüş olmamaktadır; lakin aksi durumlarda da düşme olabilir. Eğer garantili bir hizmet satın aldıysanız, düşüş olduktan sonra telafi sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. Gönderimin başlaması ise 0-96 saati bulabilmektedir.