TikTok Videolarım Neden İzlenmiyor?

TikTok videolarım neden izlenmiyor? ne yapmalıyım? herkesin merak ettiği bir sorudur. TikTok videolarınız izlenmiyor ve izlenmesi için ne yapılması gerektiğini bilmiyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz.TikTok’a yeni kayıt oldum ve doğru paylaşımlar için ne yapmalıyım? Neden kimse TikTok videomu izlemiyor? diyorsanız tüm sorularınızın yanıtları burada bulunmaktadır. Konu ile alakalı içeriğimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz. 

TikTok Videolarım Yayınlanmıyor Ne Yapmalıyım?

TikTok videolarınızın yayınlanmamasının bir çok nedeni bulunmaktadır. TikTok videolarım yayınlanmıyor ne yapmalıyım? sorusu son zamanlarda en çok aranılanlar arasına girmiş bulunmaktadır.

Bu, videoların izlenmemesinin ana nedenlerinden biridir. Bazen sizler videoları paylaşmış gibi yapsanız da TikTok taslak olarak kaydedebilmektedir. Bu sebeple videolarınızın izlenmemesine neden olabilmektedir.

TikTok’ta videolarım neden izlenmiyor? Eğer böyle düşünüyorsanız videolarınızın taslakta olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Videolarınızın paylaşıldığından emin misiniz? O zaman TikTok tarafından erişim engeli yemiş olabilirsiniz.

TikTok, erişim engeli ile ilgili şu bilgilendirmelerde bulunmaktadır. Örneğin kısa zaman içinde, birden çok kişiyi takip etmeniz yada aşırı yorumlar yapmanızda hesabınız erişim engeli alabilmektedir. Bunların yanı sıra kuralları ihlal eden bir video atmanızda da durum aynı şekilde ilerlemektedir.

TikTok bu durumda kullanıcıları cezalandırmaktadır. Videoları herkese açık hale getirmeyerek engelleme yapabilmektedir. Böyle bir durumla karşılanmadıysanız diğer çözümlerimizi okuyabilirsiniz.

TikTok Videolarım Neden İzlenmiyor?

TikTok videolarım neden izlenmiyor? sorusunun cevabı oldukça karmaşık olabilmektedir. TikTok videoları belli bir algoritmaya göre keşfete düşürebilmektedir. Takipçi sayınız hiç olmasa bile videolarınız keşfete düşebilir, ilgili kullanıcıların karşısına çıkabilmektedir.

İzlenmesi ve etkileşimleri düşük olan videolarınız için sizlere sunulmuş hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tiktok İzlenme Paketler

 

TikTok Videonuz Gizli Olabilir

Videolarınızı yanlışlıkla özel olarak paylaşmış olabilirsiniz. Eğer durum bundan kaynaklıysa videolarınızın izlenmemesi tamamen normaldir. Nedenin bu olup olamadığını öğrenebilmek için adımları takip edebilirsiniz.

  1. TikTok videonuza girin.
  2. Ardından sağ alt kısımda bulanan “Üç Nokta” tıklayın.
  3. Buradan bağlantıyı kopyalayın.
  4. Kopyaladığınız bağlantıyı başka bir telefon yada tarayıcıdan açmaya çalışın.
  5. Bağlantıyı kopyalayamıyorsanız videonuz gizli olarak paylaşılmıştır demektir.

Eğer bu adımlar doğruysa videolarınızın izlenememesinin sebeplerinden biri olabilmektedir.

TikTok Videonuz Kurallara Uygun Olmayabilir

TikTok’ta paylaşmış olduğunuz video +18, pornografik, şiddet içeren ve zararlı davranışlar içeriyorsa videolarınız izlenmez. Videolarınız herkese açık olsa bile kimsenin izlenmesine izin verilmemektedir.

Bu sorunu çözebilmek adına farklı videolar yükleyerek deneyebilirsiniz.

TikTok Hesabınız Gizli Olabilir

TikTok videolarınız gizli olabildiği gibi hesaplarınızda gizli olabilmektedir. Profiliniz gizliyse açmanız gerekmektedir. Gizlilik ayarlarını açmak için profil hesap ayarlarınızdan kısa süre içerisinde hemen açabilirsiniz. Bu sayede vidolarınızı herkese açık hale getirebilirsiniz.

TikTok Videolarım Neden İzlenmiyor?

TikTok Videolarımı Nasıl Daha Fazla İzletebilirim?

Videolarınızı daha fazla izletmenizin birçok yolu bulunmaktadır. Bunların başında videolarınıza ekleyeceğiniz olan etiketlerdir. En sık kullanılan etiketleri kullanmanız videolarınızın daha çok izlenmesini sağlamaktadır. Bu sayede keşfette daha fazla yer alarak etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz.

Bunların yanı sıra videolarınıza ekleyeceğiniz popüler müzikler etkileşimleriniz arttırabilmektedir. Popüler müzikleri TikTok’un belirlemiş olduğu müzikler kısmından ekleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer kullanıcıları takip edebilir videolarını beğenebilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcıların sizleri takip edebilir ve videolarınızı izleyerek beğenebilmektedirler. Bu yöntemlere ek olarak profilinizin ziyaretçilerini arttırabilmek adına yorumlarda yapabilirsiniz.

Hepsini denedeniz, hâlâ TikTok vidolarınız izlenmiyorsa yeni bir hesap açarak tüm engelleri kaldırabilirsiniz.