Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

Instagram uygulaması tüm dünya da oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Genelde bu gibi uygulamalar üzerinden ünlü olmak isteyen birçok kişi bulunur. Kullanıcılar Instagram uygulamasını kullanarak daha fazla tanınmak ve takipçi kasmayı tercih eder. Ancak ilk kez Instagram kullanan kişilerin Instagram otomatik beğeni satın al işlemi yapması daha mantıklı olur.

Instagram Otomatik Beğeni Nedir?

Instagram uygulaması için beğeni satın aldığınız zaman paylaşımlarınız da bu kişiler tarafından rağbet görür. Özellikle profilinizin başkaları tarafından tanınmasını ve daha çok görülmesini istiyorsanız mutlaka Instagram otomatik beğeni satın al işlemi yapılmalıdır. Genelde firmalar belli bir ücret karşılığında sizlere beğeni olarak hizmet verir. Bu nedenle ücretleri ödemeden profil hesabınıza beğenileri almanız da mümkün olmaz.

Instagram Otomatik Beğeni Nereden Satın Alınır?

Instagram uygulaması için Instagram otomatik beğeni satın al işlemi yapmak istiyorsanız eğer firmalardan bu konuda destek alabilirsiniz.

 • Beğeni satın alma işlemi yapan firmalardan üyelik açmanız gerekiyor.
 • Daha sonra kaç kişilik beğeni almak istiyorsanız otomatik olarak ödemesini yapmanız gerekir.
 • Ödeme işlemlerinden sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek beğenilerin sayfanıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu uygulamalar sayesinde birçok kişi hem beğeni hem de takipçi satın almayı hedefler.

Instagram Otomatik Beğeni Nasıl Satın Alınır?

Otomatik beğeni satın alma işlemleri için ödeme yapmak zorunludur. Ödeme yapmadan genelde beğeniler de sayfanıza eklenmez. Bu nedenle satın alma işlemi yapacağınız firmayı belirlemek gerekir.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al Paketleri

Instagram uygulaması için çeşitli beğeni paketleri yer alır. Ancam bu paketler beğeni sayısına ve ücrete göre değişir. Instagram kullanıcıları hangi paketi almak istiyorsa ona göre ödeme yaparak bu paketlerden yararlanabilir.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al Fiyatları

Genellikle Instagram otomatik beğeni satın al paketleri firmalara göre değişiklik gösterir. Kullanıcılar tutarları belirleyerek ödemeyi yapıp beğenileri de sayfaya alabilir.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al Güvenli mi?

Otomatik beğeni satın alma işlemi için hizmet veren her firma genelde güvenilir değildir. Kullanıcılar da zaman zaman sorun yaşarlar. Ancak Instagram otomatik beğeni satın al işlemi yapacaksanız eğer mutlaka güvenilir olan sayfaları takip etmek de fayda var.

Instagram Otomatik Beğeni Uygulaması

Otomatik beğeni uygulamaları oldukça fazladır. Ancak kullanıcıların mağdur olmaması için bu gibi firmaları iyi bir şekilde araştırmak gerekiyor. Otomatik beğeni satın aldığınız zaman direkt kendi sayfanıza beğeniler de eklenir. Bu nedenle üyeler de bir sorun yaşamamış olur.

Instagram Aylık Beğeni Paketi

Instagram uygulaması için beğeni satın almak istediğiniz zaman beğeniler paket olarak hesabınıza eklenir. Genelde ödeme ücretini yaptıktan sonra otomatik olarak eklenmiş olur.

Instagram Beğeni Satın Al Ucuz

Instagram için beğeni paketler de online siteler de değişiklik gösterir. Ancak hangi paketi almak istiyorsanız ödemeyi de ona göre yapmanız gerekiyor. Genelde beğeni adetine göre paketler ayrılır. Bu nedenle Instagram otomatik beğeni satın al işlemi yapmadan paketler hakkında bilgi almak da fayda var.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al Hizmeti için Şifre Gerekir mi?

Instagram uygulamanız için beğeni satın alacağınız zaman kullanıcı adı ve şifrenizi sisteme bildirmeniz gerekiyor. Şifre işlemlerinden sonra beğeniler de otomatik olarak kendi hesabınıza eklenir. Bu nedenle şifre bilgilerini sisteme bildirmek zorunludur.

Instagram Türk Otomatik Beğeni Satın Al

Kullanıcılar Instagram otomatik beğeni satın al işlemini genelde Türk kullanıcılar üzerinden almayı tercih eder. Beğeni satın alırken bu gibi seçeneklere dikkat ederek de beğeni almanız mümkün. Böylelikle almış olduğunuz beğeniler de kısa sürede hesabınıza eklenir.

Instagram Otomatik Beğeni Nedir?

Instagram otomatik beğeni hizmeti, Instagram hesabınızda yapacağınız paylaşımlara otomatik olarak beğeni gönderen otomasyon sisteminin adıdır. Sipariş verdikten sonra aktif olur ve bir ay boyunca Instagram hesabınızda paylaşacağınız 30 gönderiyi kapsar.

Örneğin: 100 Türk otomatik beğeni satın aldınız, bir ay boyunca yapacağınız 30 paylaşımın her birine %100 Türk beğeni gönderiir.

Instagram Otomatik Beğeni Ne iİşe Yarar?

En başta sizi sürekli Instagram beğeni satın alma derdinden kurtarır. Her gün ayrı ayrı Instagram beğeni satın almak yerine, tek seferde aylık Instagram otomatik beğeni satın alınabilir. Sağladığı pratiklik ile zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Instagram Otomatik Beğeni Sistemi Nasıl Çalışır?

Özel olarak yaptırdığımız otomasyon sistemimiz her 5 DK’da bir Instagram hesabınızı kontrol eder ve yeni paylaşılan bir gönderi varsa onu işleme alınır. Yani herşey dahil siz paylaşım yaptıktan 5-15 DK sonra beğeniler yüklenmeye başlar diyebiliriz.

Beğeniler hızlı bir şekilde yüklenmektedir. Yaklaşık 10 DK içerisinde de beğenilerin tamamlanacağını söyleyebiliriz.

Tabii Instagram otomatik beğeni satın aldığınızda isterseniz hız ayarını değiştirebiliriz. Örnek olarak: bizlere paylaşım yaptıktan 40 DK sonra beğeniler başlasın, beğeniler yavaş yüklensin gibi tercihlerinizi söyleyebilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğeni Ücretleri

takipcsattinal olarak, Instagram otomatik beğeni satın almak isteyenlerin bütçesini düşünerek en uygun fiyat tablomuzu oluşturmaya çalıştık. En ucuz Instagram otomatik beğeni hizmetimiz 29,90 TL fiyatından başlamaktadır. Kredi kartına taksit imkanımız mevcuttur. Yani Instagram otomatik beğeni satın almak isteyen kullanıcılarımız kredi kartlarını kullanabilirler. Öte yandan sitemizin tüm hizmetleride kredi kartıyla satın alınabilir.

Örnek olarak: kredi kartınızla Instagram takipçi satın al işlemi yapabilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğeni Faydaları Nelerdir?

Instagram hesabınız için otomatik beğeni hizmetinin faydaları say say bitmemektedir. En başında size büyük bir kolaylık sunmaktadır. Paylaşımlarınızın istatistiklerini arttırmakta ve Instagram keşfete çıkmanızı kolaylaştırmmaktadır.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz Instagram takipçi satın aldıktan sonra, beğeni sayılarının az görünmemesi adına Instagram otomatik beğenide satın almaktadır.

Genelde takipçi sayınızın 4/1’i kadar beğeniye sahip olmanız istatistiklere göre faydalı olucaktır. Yani örneklendirmek gerekirse: Instagram hesabınızda 10000 Türk organik takipçi var diyelim. Yaklaşık 2000-3000 arasında da Instagram otomatik beğeni olmasını tavsiye ederiz. Bu şekilde Instagram hesabınız tamamen doğal bir görünüme kavuşacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Otomatik Beğeni Nasıl Satın Alınır?

Instagram otomatik beğeni hizmetini satın almak oldukça basit bir işlemdir. Bunun için sitemizde birkaç adım işlem yapmanız yeterli olucaktır.

 • İlk olarak Instagram otomatik beğeni miktarı kararlaştırılır ve paketi satın alma sayfasına gelinir.
 • Burada sizlerden Instagram hesabınızın kullanıcı adı istenir. Not: Instagram hesabınız gizli olursa otomatik beğeni sistemi maalesef çalışmaz. Hesabınızın herkese açık olduğundan emin olunuz.
 • Instagram hesabınızın kullanıcı adını girdikten sonra devam et butonuna basınız. Bu ekranda isim, e-posta ve telefon bilgilerini girerek ödeme adımına ilerleyiniz.
 • Ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz ortalama 6 saat içerisinde aktif olucak ve 30 gün boyunca aktifliğini sürdürecektir.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Alırken Nelere Dikkat etmeliyim?

Instagram otomatik beğeni satın alırken bazı durumlara özellikle dikkat etmenizi rica ederiz.

Dikkat edilmesi gerekenler şöyledir:

 • Lütfen hesabınız herkese açık olsun. Gizli hesaplarda otomasyon yazılımımız hesabı görüntüleyemeyeceği için paylaşımları yakalayamaz.
 • Otomatik beğeni hizmeti aktif olduktan sonra kullanıcı adınızı değiştirmek isterseniz eğer, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sistem üzerinden ilgili güncellemeleri yaptıktan sonra Instagram otomatik beğeni kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Lütfen paylaşım yaptıktan sonra paylaşımınızı tekrar silmeyin. Bu 30 paylaşım hakkınızdan düşer ve geri gelmez.
 • Lütfen peş peşe paylaşım yapmayınız. Sistem yakalayamaya bilir ve beğeni gelmez. Paylaşımlarınızın arasında ortalama 20 DK mesafe olmasını tavsiye ederiz.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Aldım. 30 Paylaşım Hakkı Bitmeden 1 Ay Doldu. Ne Yapabilirim?

Instagram otomatik beğeni paketlerimiz 1 ay boyunca yapacağınız 30 paylaşımı kapsar. Eğer 1 ay süreniz dolduysa ve 30 paylaşımı bitiremediyseniz, maalesef sonraki aya devir etme gibi bir imkanınız yoktur.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Aldım. 1 Ay Dolmadan 30 Paylaşım Hakkım Doldu. Ne Yapabilirim?

Bu durumda ise yeniden otomatik beğeni hizmeti satın alabilirsiniz. Ayrıca bir ay boyunca 30 paylaşım hakkı sizler için yeterli değilse, bizlerle iletişime geçerek farklı paylaşım miktarlarında özel Instagram otomatik beğeni satın alabilirsiniz.

Yaptığım Paylaşımı Sildim. Instagram Otomatik Beğeni Hakkımdan Düşecek mi?

Evet, silinen paylaşımlarda 30 paylaşım hakkınıza dahildir. Instagram otomatik beğeni satın aldıktan sonra yaptığınız paylaşımları silmemenizi tavsiye ederiz.

Instagram Otomatik Beğeni Gerçek midir?

Takipcisattinal olarak, Instagram otomatik beğeni hizmetlerinde %100 yerli, %100 aktif ve %100 gerçek beğenilerin gönderimini yapmaktayız. Gelen kişilerin tamamen gerçek olduğunu gönül rahatlığıyla söylemek mümkün.

Instagram Otomatik Beğeni Hesabıma Zarar Verir mi?

Hayır, Instagram otomatik beğeni hizmetinin hesabınıza herhangi bir zararı olmayacaktır. Çünkü doğal yöntemlerle bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz ve Instagram tarafından Instagram otomatik beğeni satın aldığınız kesinlikle fark edilmemektedir. Tam tersi, Instagram otomatik beğeni hizmetinin hesabınıza yararları olur. Mesela Instagram keşfete çıkmak, sizi takip edenlerin ilgisini çekmek gibi.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Alırsam Keşfet İçin Etkisi Olur mu?

Tabii ki, beğenilerin tamamen doğal olması sebebiyle Instagram keşfet için olumlu etkilerinin olacağını gönül rahatlığıyla söylemek mümkün.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Alınca Beğenilerim Düşer mi?

Hayır, gelen beğeniler tamamen Türk, aktif ve gerçek kişiler olduğu için herhangi bir beğeni düşmesi veya beğeni silinmesi durumu söz konusu değildir.